Fjalë Kyçe

Juventus – Atletico Madrid, formacionet zyrtare

Juventus – Atletico Madrid, formacionet zyrtare

Sonte në ligën e kampionëve luhet loja e kthimit ndërmjet Juventus dhe Atletico Madrid, shkruan GazetaAlo.

Përballja e parë ka përfunduar me fitoren e Atletico me rezultatin 2:0.

Tanimë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionwt zyrtare.

Juventus: Szczesny, Cacares, Bonucci, Chiellini, Cancelo, Pjanic, Matuidi, Can, Bernardeschi, Mandzukic, Ronaldo​

Atletico: Oblak, Juanfran, Godin, Gimenez, Solano, Koke, Rodri, Saul, Lemar, Morata, Griezmann. /GazetaAlo