Fjalë Kyçe

Juventus – Inter, do të zhvillohet në Kinë?

Juventus – Inter, do të zhvillohet në Kinë?

Juventus dhe Inter do të kenë një befasi para fillimit të sezonit të ri.

Juventus dhe Inter do të përballen para sezonit të ri në Kinë.

‘Zonja e Vjetër’ dhe nerazurët thuhet se janë pajtuar që një ndeshje mes tyre të zhvillohet në Kinë, përcjell lajmi.net.

Përballja e tyre do të ndodhë në kuadër të Kupës Internacionale, ndërsa do të zhvillohet në Shanghai ose Najing.

Juventus dhe Inter do të kenë edhe një përballje në këtë vit, ku më 27 prill do të takohen në kuadër të Serie A.