Fjalë Kyçe

Juventus – Inter, po ndodh shkëmbimi i madh

Juventus – Inter, po ndodh shkëmbimi i madh

Skuadrat e mëdha italiane po përgatisin befasin e madhe pasi po shikojnë mundësin e shkëmbimit të yjeve, shkruan Gazeta Alo.

Bëhet fjalë për Mauro Icardin dhe Paulo Dybala.

Gazeta më e madhe sportive italiane
shkruan në faqe të parë sot se inter po punon për një shkëmbim Ikardi – Dybala. /Gazeta Alo