Fjalë Kyçe

Juventus me dy super goditje nga Reali

Juventus me dy super goditje nga Reali

Skuadra kampione e Italisë është duke përgatitur një goditje të dyfishtë në merkato, shkruan GazetaAlo.

Juventusi janë të prirur për të joshur Marcelon dhe Iscon nga Real Madridi, raporron Tuttosport.

Kampionët e transfrruan Cristiano Ronaldo nga Reali në verën e 2018 dhe do të kthehen në kryeqytetin spanjoll për më shumë lojtar të kalibrit të madh. /GazetaAlo