Fjalë Kyçe

Juventus – Torino, ky është rezultati final

Juventus – Torino, ky është rezultati final

Ka përfunduar sfida e javës së 35 e zhvilluar sonte në Serie A, shkruan Gazeta Alo.

Juventus dhe Torino janë përballur në një sfidë tejet interesante e cila ka përfunduar me rezultatin e barabart 1:1.

Golat i kanë shënuar Cristiano Ronaldo për Juventusin dhe Lukiç për Torinon. /Gazeta Alo