Fjalë Kyçe

Juventus – Udinese, formacionet zyrtare

Juventus – Udinese, formacionet zyrtare

Juventus dhe Udinese do të përballen në takimin e javës së 27-të në Serie A.

Skuada kampione edhe përkundër disa mungesave në formacionin stratues do tē kërkojë fitoren e radhes, shkruan GazetaAlo.

Tanimë të dyja skuadrat janë gati për sfiden e mbrëmjes e cila luhet nga ora 20:30.

Këto janë formacionet zyrtare.

Juventus (4-3-3): Szczęsny; Cáceres, Barzagli, Rugani, Spinazzola; Emre Can, Bentancur, Matuidi; Dybala/Mandzukic, Kean, Bernardeschi.

Udinese (3-5-2): Musso; De Maio, Nuytinck, Troost-Ekong; Stryger Larsen, Fofana, Sandro, De Paul, Zeegelaar; Pussetto, Okaka. /GazetaAlo