Fjalë Kyçe

Ka gol në Ligën e Kampionëve

Ka gol në Ligën e Kampionëve

Është zhbllokuar sfida gjysmë finale ndërmjet Tottenhamit dhe Ajaxit, shkruan Gazeta Alo.

Skuadra holandeze ka kaliar në epërsi ndaj Tottenhamit në takimin e mbrëmjes së kampionëve.

Ajax ka shënuar golin e epërsisë në minutën e 15 me anë të Van de Beek. /GazetaAlo.