Fjalë Kyçe

Ka gol në “Loro Boriçi”

Ka gol në “Loro Boriçi”

Është shënuar goli i parë në ndeshjen kualifikuese ndërmjet Shqipërisë dhe Turqisë, shkruan Gazeta Alo.

Kombëtarja e Turqisë ka kaluar në epërsi me golin e shënuar nga Burak Yilmaz në minutën e 21-të.

Stadiumi “Loro Boriçi”, në Shkodër.

“EURO 2020” Shqipëri-Turqi, rezultati momental 0:1 . /Gazeta Alo