Fjalë Kyçe

Ka përfunduar sfida e sotme e Ligës së Veteranëve

Ka përfunduar sfida e sotme e Ligës së Veteranëve

Ka përfonduar takim i mbetur i Grupit 2 i zhvilluar në kuadër të xhiros së 2-të në Ligën e Veteranëve, shkruan Gazeta Alo.

Ndeshja e zhvilluar në Ferizaj ndërmjet K.F.V. FERIZAJ dhe K.F.V. GILANIT, ka përfunduar me fitoren e vendasve.

K.F.V. FERIZAJ ka shënuar fitore të merituar me rezultatin 4:2. /Gazeta Alo.