Fjalë Kyçe

Kampioni shënon fitoren e radhës

Kampioni shënon fitoren e radhës

Skuadra kampione e Italisë ka shënuar fitore në takimin e sontëm në kiadër të Serie A, shkruan GazetaAlo.

Juventus ka mposhtur Frosinonen me rezultatin 3-0.

Golat për Juven i shënuan Dybala, Bonucci dhe C.Ronaldo.

Pas kësaj fitoreje skuadra nga Torino mbetet lider i pakontestueshëm i ligës italiane. /GazetaAlo.