Fjalë Kyçe

Kanë përfunduar përballjet gjysmë finale të Ligës së Evropës

Kanë përfunduar përballjet gjysmë finale të Ligës së Evropës

Kanë përfunduar përballjet e para gjysmë finale të Ligës së Evropës, shkruan GazetaAlo.

Janë zhvilluar sonte dy përballje tejet interesante ndërmjet Eintracht Frankfurt – Chelsea dhe Arsenal – Valencia.

Eintracht dhe Chelsea kanë barazuar me rezultatin 1:1, ndërsa Arsenali i Granit Xhakës ka mposhtur Valencinë me rezultatin 3:1. /Gazeta Alo.