Fjalë Kyçe

Karikatura e ditës nga Goal.com

Karikatura e ditës nga Goal.com

Goal.com është përkujdesur për karikaturën e ditës, shkruan GazetaAlo.

Në këtë karikaturë flitët për fjalët e Vinicius para ndeshjes se nuk i frikësohen Messit.

Për më shumë Luis Suarez është përgjigjur dhe e ka detyruar brazilianin ti tërheq fjalët që i tha para El Clasicos. /GazetaAlo