Fjalë Kyçe

Keidi Bare: Do e presim Anglinë me moral të lartë…

Keidi Bare: Do e presim Anglinë me moral të lartë…

Kombëtarja e Shqipërisë i nisi mirë para-kualifikimet për Kupën e Botës ‘Katari 2022’.

‘Kuqezinjtë’ fituan minimalisht 1 me 0 ndaj Andorrës, shkruan IndeksOnline

Pas ndeshjes, Keidi Bare u shpreh tejet i lumtur me këtë fitore dhe tha se kjo do t’i ndihmoj atyre në moralin e ekipit para ndeshjes me ‘Tre Luanët’.

“ ̈ ̈ ̈ ̈ ̈ ̈. ̈ ̈̈ ̈̈ ̈ ̈. ̈̈ 6 ̈ . ̈ ̈ ̈̈ ̈ ̈, ̈ ̈ ̈ ̈ ̈ ̈. . ̈ ̈ ̈ ̈̈ ̈ ̈ ̈ , ̈̈ ̈ ̈, ̈ ̈”, ka thënë pas ndeshjes Bare.

Kujtojmë që Shqipëria të dielën e pret në ‘Air Albania’ Kombëtaren e Anglisë – kjo e fundit deklasoi mbrëmë San Marinon me rezultat 5-0.