Fjalë Kyçe

KEK-u -Llapi, formacionet startuese

KEK-u -Llapi, formacionet startuese

KEK-u dhe Llapi është ndeshja hapse e stinorit pranveror në Superligë, shkruan GazetaAlo.

Tanimë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet startiese të përballjes e cila luhet sot nga ora 13;30.

Këto janë forma ionet.

KEK-u: Hodaj, Kutllovci, Lleshi, Prishtina, Berisha, Qerimi, Dushi, Stullqaku, Eminhaziri, Jashanica, Hajdini. Trajner: Mevlud Sinani

Llapi: Ademi, Statovci, Idrizi, Prençi, Blakçori, Namani, Maliqi, Zhdrella, Alidema, Selmani, Januzi. GazetaAlo.