Fjalë Kyçe

KEK-u udhëton në Ferizaj për pikë të plota

KEK-u udhëton në Ferizaj për pikë të plota

Skuadra e KEK-ut udhëton në Ferizaj të mërkurën në mesditë, shkruan GazetaAlo.

“Elektricistët” kanë rritur apetitet, lojërat e mira kanë bërë që KEK-u të shoh më larg dhe ti ketë synimet për më shumë suksese sesa thjeshtë një paraqitje e mirë.

Me Torvioll Stullqakun që kthehet nga dënimi dhe me një ekip shumë të motivuar ,skuadra duket e gatshme për pikët e para të stinorit.

Loja zhvillohet në ora 13:30, në stadiumin mbrapa sallës së sportit “Bill Clinton”. /GazetaAlo