Fjalë Kyçe

Këngëtari i njohur shqiptar rezulton pozitiv me COVID-19

Këngëtari i njohur shqiptar rezulton pozitiv me COVID-19

Pandemia COVID-19 ka depërtuar edhe në skenën muzikore shqipe, duke infektuar artistë të ndryshëm në Kosovë e Shqipëri.

I infektuari i radhës është reperi i njohur nga Shqipëria, Stresi.

Lajmin e ka bërë të ditur vet artisti me anë të një postimi, ku shfaq një fotografi nga vetura dhe tregon se nga tani do të izolohet.

“Jam konfirmuar pozitiv. Ruani veten, unë po iki menjëherë të vetizolohem”, ka shkruar ai sipër fotografisë.