Fjalë Kyçe

Këngëtarja nga Shqipëria tregon se e ka pasur simpati Ermal Fejzullahun

Këngëtarja nga Shqipëria tregon se e ka pasur simpati Ermal Fejzullahun

E ftuar në një emision, këngëtarja Elhaida Dani, ka folur për jetën e saj.

Këngëtarja nga Shqipëria ka shpalosur pjesë nga jeta e saj personale.

Në bisedë e sipër, ajo ka treguar se simpatia e saj e parë mes kolegëve ka qenë Ermal Fejzullahu.

“Ka qenë Ermal Fejzullahu, sepse në ato vite Ermali merrte pjesë në festivalet shqiptare dhe ishte shumë i famshëm. Unë ia këndoja të gjitha këngët”, ka thënë ajo.