Fjalë Kyçe

Kështu duket renditja tabelare në Ligën e Parë

Kështu duket renditja tabelare në Ligën e Parë

Të shtunën dhe të dielën do të luhen ndeshjet e javës së 19-të në Ligën e Parë të Kosovës, shkruan GazetaAlo.

Derbi i kësaj jave padyshim do të zhvillohet në qytetin e Gjakovës ku do të përballen, Vëllaznimi dhe Dukagjini

Por edhe sfidat e tjera pritet të jenë tejet interesante.

Këto janë takimet e fundjavës. /GazetaAlo

Tabela para javës së 19-të.