Fjalë Kyçe

Këta janë tre lojtarët që do të largohen nga Real Madrid

Këta janë tre lojtarët që do të largohen nga Real Madrid

Real Madrid do të bëjë një revolucion të madh në këtë verë.

Real Madrid do t’i largojë disa lojtarë me të përfunduar ky sezon.

Sipas El Chiringuito, madrilenët do të largojnë së paku tre lojtarë në fund të këtij sezoni, për tu liruar vendin transferimeve të reja, përcjell lajmi.net.

Sipas mediumit spanjoll, nga Real Madridi do të largohen Marcelo, Isco Alarcon dhe Keylor Navas.

Skuadra madrilene do t’i shet tre lojtarët, që tashmë janë cak i skuadrave si, Juventus, Manchester City, Chelsea, Arsenal, Liverpool, Inter, e disa të tjerave.