Fjalë Kyçe

Këtë fundjavë nisin garat edhe në Ligën e Dytë dhe te juniorët

Këtë fundjavë nisin garat edhe në Ligën e Dytë dhe te juniorët

Këtë fundjavë (më 2 e 3 mars) fillon stinori pranveror në Ligën e Dytë dhe në kategorinë e juniorëve për Superligë dhe Ligën e Parë, shkruan GazetaAlo.

Ndërkaq, Superliga e femrave dhe Liga e Kadetëve do t’i fillojnë garat më 9 mars. /GazetaAlo