Fjalë Kyçe

Këtë ndeshje të IPKO Superligës mund ta shikoni në TV

Këtë ndeshje të IPKO Superligës mund ta shikoni në TV

Java e 24-te ne Superligën e Kosovës vazhdon sot me dy takimet e radhes, shkruan Gazeta Alo.

Gjilani – Trepça ’89 e cila transmetohet direkt në (SS5) dhe KEK-u – Drenica.

Të dyja kë takime tejet të rëndësishme fillojnë në ora 14:00. /GazetaAlo.