Fjalë Kyçe

Këtë sfidë të IPKO Superligës mund ta ndiqni në TV

Këtë sfidë të IPKO Superligës mund ta ndiqni në TV

IPKO Superliga e Kosovës vjen sot me super përballjen e javës së 23-të, shkruan Gazeta Alo.

Me fillim nga ora 14:00, në stadiumin “Rexhep Rexhepi”, luhet sfida ndërmjet Feronikelit dhe Trepçës ’89.

E diel (14:00)

Feronikeli – Trepca 89 (SSK)