Fjalë Kyçe

Këto janë përballjet e xhiros së 4 në Ligën e Veteranëve

Këto janë përballjet e xhiros së 4 në Ligën e Veteranëve

Është publikuar orari i ndeshjëve të Xhiros së 4 në kupën e Kosovës për Veteranët e Futbollit, shkruan GazetaAlo.

Edhe kjo xhiro pritet të na dhurojë përballje interesante dhe tejet atraktive.

Këto janë ndeshjet e kësaj jave.

K.F.V. GJAKOVA – K.F.V. PRIZRENI
K.F.V. BESA – K.F.V. VËLLAZNINI
K.F.V. FERIZAJ – K.F.V. VITIA
K.F.V. VJOSA – K.F.V. GILANI
K.F.V. LIPJANI – K.F.V. KEK-U
K.F.V. LLAPI – K.F.V. KOSOVA.P
K.F.V. VUSHTRIA – K.F.V. DRENICA
K.F.V. 2 KORRIKU – K.F.V. MITROVICA