Fjalë Kyçe

Këto janë prioritetet e Real Madridit

Këto janë prioritetet e Real Madridit

Me rikthimin e Zinedine Zidane kanë filluar ndryshimet te skuadra e Real Madridit, shkruan Gazeta Alo.

Prioritetet e Zinedine Zidane te Real Madridi janë, transferimi i Eden Hazard, dhe Paul Pogba.

Reali gjithashtu po kërkon të transferoj edhe një qendër-mbrojtës dhe një mbrojtës të majtë, ka raportuar José Luis Sánchez (El Chiringuito). /Gazeta Alo.