Fjalë Kyçe

Këto ndeshje mund t’i ndiqni në TV

Këto ndeshje mund t’i ndiqni në TV

Xhiro 23 e Ipko Superligës sjell disa ndeshje interesante edhe pse skuadrat favorite luajnë në shtëpi për shkak të shortit bazuar në sistemin e bergerit.

Tre duele të fundjavës do të transmetohen në SuperSport, duke përjashtuar sfidën Prishtina – Flamurtari që është shtyrë për 27 mars.

Të shtunën transmetohen takimet Llapi – Ballkani dhe Drita – Liria, kurse të dielën ballafaqimi Feronikeli – Trepça ’89.

IPKO Superliga- Java e 23-të

E shtunë (14:00)

Llapi – Ballkani (SSK)

Drita – Liria (SSK)

Drenica – Ferizaj