Fjalë Kyçe

Këto ndeshje të Superligës mund t’i shihni në TV

Këto ndeshje të Superligës mund t’i shihni në TV

IPKO Superliga e Kosovës vjen sot me tre përballje të javës së 20-të, shkruan GazetaAlo.

Drita në Gjilan e pret Drenicën, Ferizaj e pret Ballkanin ndërsa në Prizren, Liria takohet me Gjilanin.

Të trija përballjet nisin nga ora 13:30 dhe për të trija ndeshjet do të ketë transmetim televiziv. /GazetaAlo

Drita – Drenica 13:30 (SSK)
Ferizaj – Ballkani 13:30 (SSK)
Liria – Gjilani 13:30 (SSK)