Fjalë Kyçe

Këto ndeshje zhvillohen sot në Ligën e Parë

Këto ndeshje zhvillohen sot në Ligën e Parë

Liga e Parë vjen sot me disa përballje tejet interesante, shkruan Gazeta alo.

Kryendeshja luhet në Vushtri në “Ferki Aliu” ku takohen Vushtrria dhe Vitia.

Dukagjini e pret Arbërinë në “18 Qershori” në lufë për tu inkuadruar në elitë.

Ndërkohë interesante do jetë edhe sfida në Koretin ndërmjet Bashkimit dhe Trepçës, pasi që dy ekipet po synojnë ti shmangen rënies.

Të gjitha ndeshjet startojnë nga ora 13:00.

Vushtrria – Vitia 13:00

Dukagjini – Arbëria 13:00

Bashkimi Koretin – Trepça 13:00