Fjalë Kyçe

Këto përballje luhen sot në Ligën e Veteranëve

Këto përballje luhen sot në Ligën  e  Veteranëve

Sot në kuadër të xhiros së 4 në Ligën e Veteranëve luhen dy përballje, shkruan Gazeta Alo.

K.F.V Lipjani e pret në shtëpi skuadrën nga Kastrioti, K.F.V KEK-un dhe K.F.V. 2 Korriku e pret K.F.V. Mitrovicën.

Takimet të cilat luhen sot nga ora 18:00, pritet të jenë tejet interesant.

E diel

K.F.V Lipjani – K.F.V KEK-u ora 18:00.
K.F.V. 2 Korriku – K.F.V. Mitrovica.
/GazetaAlo