Fjalë Kyçe

Këto super ndeshje na presin këtë javë

Këto super ndeshje na presin këtë javë

Përveç ndeshjes së sontme ku do të përballen Chelsea dhe Manchester në FA Cup, do të zhvillohet edhe 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve.

Raundi i 16-të i garës më të madhe të futbollit në Evropë do të vazhdojë edhe në këtë javë, ku do të zhvillon disa ndeshje tejet interesante.