Fjalë Kyçe

Miqësorja KF Trepça’89 – KF Ballkani, ka përfunduar me këtë rezultat

Miqësorja KF Trepça’89  – KF Ballkani, ka përfunduar me këtë rezultat

KF Trepça’89 dhe KF Ballkani kanë zhvilluar sot një miqësore luksi në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë, shkruan Gazeta Alo.

Ljo miqësore ka përfunduar me rezultatin e barabart 1:1.

Mysafirët shënuan të parët përmes Besnik Krasniqit nga pika e bardhë kurse vendasit përmes Beshir Sheremetit barazauan në fund të takimit. /Gazeta Alo.