Fjalë Kyçe

Kida ndryshon stilin e flokëve, ja si duket

Kida ndryshon stilin e flokëve, ja si duket

Trendi i stilit të flokëve nga artistet shqiptare po vazhdon.

Këtë herë është këngëtarja, Orhidea Latifi apo siç njihet Kida e cila ka vënë një paruke me ngjyrë ‘lejla’, shkruan lajmi.net.

Edhe pse ka paruke, Kidës ky stil i flokëve i shkon mjaft shumë dhe duket për mrekulli, që mund ta vlerësojeni edhe vetë.

Kida së fundmi u largua nga grupi “On Records”, dhe për pak ditë iu bashkua kompanisë së njohur “AVD Digital”.

Së shpejti do shihni projekte të reja nga Kida.