Fjalë Kyçe

Kjo është kënga për Kosovën në eliminatoret për “Euro 2020”

Kjo është kënga për Kosovën në eliminatoret për “Euro 2020”

“Gol duam gol”. Kështu quhet kënga më e re që do ta prezantojë Përfaqësuesen e Kosovës në eliminatoret për “Euro 2020”.

Kënga është realizuar në bashkëpunim me Federatën e Futbollit të Kosovës dhe tifozët “Dardanët” nga produksioni RRecords.

Ky është versioni me tekst i këngës, video klipi zyrtar xhirohet me datë 25 mars gjatë ndeshjes Kosovë – Bullgari në Fadil Vokrri.

https://www.facebook.com/233677917522346/posts/268390730717731/