Fjalë Kyçe

Kjo është lista e të ftuarve nga Gatusso për ndeshjen ndaj Udineses

Kjo është lista e të ftuarve nga Gatusso për ndeshjen ndaj Udineses

Nesër në kuadër të Serie A, Milani do të përballet me Udinesen, shkruan Gazeta Alo.

Gatusso ka ftuar plotë 25 lojtar për sfiden e nesërme ndaj Udineses.

Mungon Andrea Conti për shkak të një dëmtimi muskular.

Conti pritej të luante titullar por ditën e sotme ka pesuar një demtim muskular dhe Gattuso nuk e ka grumbulluar për këtë sfidë.

Kjo është lista e të ftuarve nga Gatusso. /Gazeta Alo.