Fjalë Kyçe

Kjo është lista e të ftuarve te Barcelona për sfidën ndaj Atl Madridit

Kjo është lista e të ftuarve te Barcelona për sfidën ndaj Atl Madridit

Skuadra e Barcelones përballet nesër ndaj Atletico Madridit, shkruan Gazeta Alo.

Sfida luhet ditën e shtunë në stadiumin “Camp Nou” me fillim nga ora 20:45.

Kjo pritet të jetë një përballje tejet interesante kur kemi parasysh rëndësin dhe peshen që ka kjo ndeshje.

Skuadra e Valverde tanimë është gati për këtë sfidë.

Kjo është lista e të ftuarve nga Valverde. /Gazeta Alo