Fjalë Kyçe

Kjo është pozita e Pedrit në garë për Topin e Artë

Kjo është pozita e Pedrit në garë për Topin e Artë

France Football ka nisur zbulimin e renditjes së lojtarëve në garë për Topin e Artë.

Tashmë janë publikuar shtatë emrat e renditur në vendet e fundit në garë për çmimin prestigjioz.

Cezar Azpilicueta dhe Luka Modric janë në vendin e 29-të, kurse Nicolo Barella, Ruben Dias dhe Gerard Moreno janë në vendin e 26-të. Në vendin e 25-të gjendet Phil Foden, përcjell express.

Ndërkohë, mesfushori i Barcelonës, Pedri gjendet në vendin e 24-të në renditjen e përgjithshme.