Fjalë Kyçe

Kjo është tribuna ku do të vendosen tifozët e Feronikelit

Kjo është tribuna ku do të vendosen tifozët e Feronikelit

Prishtina dhe Feronikeli do të përballen në takimin derbi të kësaj jave në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan GazetaAlo.

Derbi i kësaj jave luhet të sot në stadiumin “Fadil Vokrri” nga ora 17:00.

Sigurishtë se në këtë derbi nuk do të mungojnë as tifozërit e të dyja skuadrave.

Tifozët e skuadres nga Drenasi do të vendosen në tribunën veriore të stadiumit “Fadil Vokrri”. /GazetaAlo