Fjalë Kyçe

Kjo ndeshje e hap stinorin pranveror të Super ligës

Kjo ndeshje e hap stinorin pranveror të Super ligës

Superliga e Kosovës nis stinorin pranveror ditën e sotme me një super përballje, shkruan GazetaAlo.

KEK-u dhe Llapi është ndeshja e parë e këtij stinori e cila zhvillohet në stadiumin ‘Agron Rama’ në Obiliq nga ora 13:30./GazetaAlo