Fjalë Kyçe

Kjo ndeshje e Superligës luhet ditën e premtë

Kjo ndeshje e Superligës luhet ditën e premtë

Java e 20-të e IPKO Superliga e Kosovës zhvillohet këtë fundajë, shkruan GazetaAlo.

Ndeshja ndërmjet Dritës dhe Drenicës do të luhet diten e premtë me fillim nga ora 13:30. /GazetaAlo.

⚽ Drita vs KF Drenica
🕒 E Premte | 01 Mars | 13:30
🏟️ Stadiumi “Selami Osmani – BEZI”
✔ #DFCDAY