Fjalë Kyçe

Kjo ndeshje luhet në Ligën e Evropës

Kjo ndeshje luhet në Ligën e Evropës

Edhe Liga e Evropes rikthehet sonte me një ndeshje interesante të këtij kompeticioni, shkruan GazetaAlo

Skuadra e Sevilas e pret skuadren italiane të Lazios.

Kjo sfidë padyahim se do të jetë interesante dhe shumë e rëndësishme.

Sevila-Lazio luhet me fillim nga ora 18:00./GazrtaAlo