Fjalë Kyçe

Kjo skuadër ka shënuar më së paku gola në Superligë

Kjo skuadër ka shënuar më së paku gola në Superligë

Skiadra e trjanerit Bylbyl Sokoli, ka sulmin më të ‘dobët’ në Superligën e Kosovës, shkruan GazetaAlo.

Ferizaji është skuadra e cila ka shënuar më së paku gola në 18-të xhirot e zhvilluara deri më tani.

Kjo skuadër rënditet në pozitën e 11-të me 18-të pikë të tubuara, ka realizuar 11 dhe ka pranuar 21 gola nga 18 ndeshje të zhvilluara. /GazetaAlo.