Fjalë Kyçe

Kjo skuadër ka sulmin më efikas në Superligë

Kjo skuadër ka sulmin më efikas në Superligë

Këtë fundjavë ka përfunduar java e 19-të e Superligës së Kosovës, shkruan GazetaAlo.

Lidere momentale e Superligës është skuadra nga Drenasi, Feronikeli e cila po ashtu ka sulmin më të mirë.

Kjo skuadër ka shënuar 33 gola dhe i ka pranuar vetëm 9-të. /GazetaAlo