Fjalë Kyçe

Kjo skuadër prinë me shikueshmëri në Ligën e Parë

Kjo skuadër prinë me shikueshmëri në Ligën e Parë

Në Kuvendin e Punës të FFK’së, u zbuluan emrat e dy skuadrave me shikueshmërinë më të lartë në Ipko Superligë dhe në Ligën e Parë.

Përderisa Llapin prinë me shikueshmëri në Superligë, Vushtrria prinë në Ligën e Parë.

Vushtrria është lidere në këtë kategori garash.