Fjalë Kyçe

Komenti epik i Salah në foton e Xherdan Shaqirit

Komenti epik i Salah në foton e Xherdan Shaqirit

Xherdan Shaqiri mori një koment qesharak nga bashkëlojtari i tij nga Liverpool, Mohamed Salah.

Xherdan Shaqiri ka publikuar një fotografi të re në Instagram.

Por, vëmendjen ia mori një koment qesharak nga bashkëlojtari i tij nga Liverpool, Mohamed Salah.

Ylli egjiptian i shkroi koment Shaqirit duke i thënë se bëhet fjalë për një fotografi nga sezoni i kaluar, transmeton lajmi.net.

Shikojeni fotografinë e publikuar nga Shaqiri dhe komentin e Salah.