Fjalë Kyçe

Kosova kalon në epërsi me golin e Zenelit

Kosova kalon në epërsi me golin e Zenelit

Kosova është duke e mposhtur 1-0 Lituaninë në “Fadil Vokrri”.

Në minutën e 27-të, Arbër Zeneli e ka dërguar topin në rrjetë për t’i kaluar në epërsi ‘Dardanët’, raporton Gazeta Express.

Bernard Challandes ka hedhur nga minuta e parë në fushë pothuajse më të mirët, vetëm Aro Muric i përjashtuar dhe Amir Rrahmani i lënduar, mungojnë nga 11-shja e paprekshme e “Dardanëve”.