Fjalë Kyçe

Kosova shënon gol në minutën e parë të ndeshjes kundër Anglisë

Kosova shënon gol në minutën e parë të ndeshjes kundër Anglisë

Kosova ka shënuar në minutën e parë të ndeshjes kundër Anglisë, duke befasuar kështu edhe një herë. Goli erdhi pas një gabimi të mbrojtjes angleze.

The Sun ka bërë një shkrim special për Kosovën para përballjes me Anglinë në ‘St. Mary’s Stadium’ të Southamptonit.

Tabloidi britanik ka shkruar për anëtarësimin e Përfaqësueses tonë në vitin 2014 në UEFA dhe FIFA.