Fjalë Kyçe

Kosova U17 – Spanja U17, mbyllet pjesa e parë me këtë rezultat

Kosova U17 – Spanja U17, mbyllet pjesa e parë me këtë rezultat

Ka përfunduar pjesa e parë e sfidës ndërmjet Kombëtares së Kosovës U17 dhe asaj të Spanjës U17, shkruan GazetaAlo.

Pjesa e parë ka përfunduar me rezultatin e barabart 0:0.

Të përzgjedhurit e Besnik Kollarit treguan një paraqitje të shkëlqyeshme në 45-së minutat e perë.

Ndeshja është e vlefshme për kualifikimet në EURO 2020. /GazetaAlo