Fjalë Kyçe

Kosovë-Bullgari do të transmetohet sonte në këto shtete

Kosovë-Bullgari do të transmetohet sonte në këto shtete

Kosova do të përballet sonte me Bullgarinë në kuadër të kualifikimeve për EURO 2020, shkruan Gazeta Alo.

Interesimi si në Kosovë ashtu edhe mbarë botën është i jashtzakonshëm.

Rekord mbulimi i një ndeshje të Kosovës nga mediumet ndërkombëtare.

Kosovë-Bullgari do të transmetohet sonte në këto shtete: Arabi, Angli, Bullgari, Slloveni, Shqipëri dhe Gjermani. /Gazeta Alo