Fjalë Kyçe

Kosovë – Bullgari, kjo Kombëtare është favorite

Kosovë – Bullgari, kjo Kombëtare është favorite

Kosova dhe Bullgaria do të përballen në ndeshjen kualifikuese për EURO 2020,sonte në stadiumin “Fadil Vokrri”, shkruan Gazeta Alo.

Fovoriti i kësaj sfide sipas bastoreve është Kombëtarja e Kosovës.

Fitorja e Kosovës kuotohet me 2.50, fitorja e Bullgarisë me 2.90, ndërsa barazim 3.10.

Sfida luhet ditën e sotme nga ora 20:45./Gazeta Alo.