Fjalë Kyçe

Kosovë – Danimarkë, kjo Kombëtare është favorite

Kosovë – Danimarkë, kjo Kombëtare është favorite

Kosova dhe Danimarka do të përballen në një miqësore e cila do të luhet në “Fadil Vokrri”, shkruan Gazeta Alo.

Kjo miqësore luhet sonte në ora 19:00.

Fovoriti i kësaj sfide sipas bastoreve është Danimarka.

Fitorja e Danimarkës kuorohet me 1.33, fitorja e Kosovës me 8.50, ndërsa barazim 4.33. /Gazeta Alo.