Fjalë Kyçe

Kosovë – Danimarkë, mbyllet pjesa e parë me këtë rezultat

Kosovë – Danimarkë, mbyllet pjesa e parë me këtë rezultat

Ka përfunduar pjesa e parë e super përballjes e cila po luhet në një atmosferë fantastike në stadiumin “Fadil Vokrri”, shkruan Gazeta Alo.

45-së minutat e parë sollën një sfidë tejet interesante dhe me paraqtitje fantastike nga Kombëtarja e Kosovës.

Djelmoshat tanë janë në epërsi ndaj danezëve me golin e shënuar nga Amir Rrahmani i cili ka shënuar në minutën e 42-të. /Gazeta Alo